Koszule na miarę Warszawa - Mała Szwalnia

Koszule na miarę Warszawa

Koszula to nieodłączny element męskiej garderoby. Każdy mężczyzna, który pragnie wyrazić i podkreślić swój styl, powinien posiadać w swojej kolekcji kilka unikalnych koszul, dobranych na różne okazje.  W naszej ofercie znajdą Państwo koszule biznesowe, koszule okolicznościowe oraz koszule casualowe.

Koszule szyte na miarę posiadają znacznie więcej zalet, niż te, które oferują sklepy. Przede wszystkim koszula szyta na miarę jest wykonana z wysokiej jakości tkanin. Koszula na wymiar pozwoli na wyrażenie i podkreślenie swojego unikalnego i eleganckiego styl, a ponadto doda pewności siebie.

Zarówno krojów koszul jak i typów męskiej sylwetki jest kilka, dlatego uszycie koszuli na miarę pozwala na idealne dopasowanie jej pod klienta. Tak uszyta na miarę koszula daje pełną swobodę ruchów, dzięki czemu czujemy się w niej bardzo wygodnie.

Jako eksperci w tej dziedzinie pomożemy w doborze odpowiedniej tkaniny oraz fasonu, biorąc pod uwagę oczekiwania klienta. Dzięki temu wspólnie uzyskamy niepowtarzalną koszulę, która zachowa nienaganny wygląd przez długi czas.

Mała Szwalnia w Warszawie posiada doświadczenie w szyciu koszul na wymiar. Zapraszamy do umówienia się na wizytę do naszego salonu.

 

Ile kosztuje koszula na wymiar?

Cena koszuli na miarę uzależniona jest od wyboru przez klienta tkaniny oraz fasonu. Ostateczna cena zostanie sporządzona w naszym salonie podczas pierwszego spotkania.

Cena koszul na wymiar zamyka się w przedziale cenowym pomiędzy 700 zł do 900 zł.