Garnitury na miarę Warszawa - Mała Szwalnia

Garnitury na miarę Warszawa

Szycie garniturów na miarę to idealna opcja nie tylko dla osób, które mają trudności ze znalezieniem dla siebie odpowiedniego rozmiaru garnituru w sklepie. Jest to również doskonała opcja, dla osób, które pragną odmienić swój aktualny wizerunek lub wzbogacić swoją garderobę o unikatowe i jedyne w swoim rodzaju ubrania. Garnitury na miarę zapewniają wygodę oraz komfort, a także podkreślają elegancki i indywidualny styl właściciela.

Szycie na miarę sprawdza się również u Panów o specyficznej sylwetce np. atletycznie zbudowanych czy też bardzo wysokich i szczupłych. Wybór garnituru szytego na miarę jest gwarancją dostosowania go do swojej sylwetki i świetnego wyglądu.

Wbrew powszechnej opinii szycie na miarę nie jest wysoce skomplikowane. Szczególnie, kiedy uszycie garnituru zleca się doświadczonemu zespołowi, który posiada odpowiednie kwalifikacje.

Mała Szwalnia w Warszawie zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta. Nasi klienci otrzymują profesjonalną obsługę oraz doradztwo na każdym etapie, co pozwala na stworzenie pożądanego przez klienta wizerunku. Nasi pracownicy uważnie słuchają i odpowiadają na potrzeby klienta, dopasowując wysokiej jakości tkaniny, krój oraz fason do jego sylwetki oraz stylu.

Oprócz doradztwa, w kwestii szycia garniturów, oferujemy również konsultację w wyborze dodatków. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: poszetki, pasy do smokingów, krawaty, muchy, szelki, paski oraz spinki. Wybór odpowiednich akcesoriów pozwala na stworzenie unikatowych stylizacji na różne okazje.

Mała Szwalnia w Warszawie podchodzi do każdego klienta w sposób indywidualny oraz zapewnia profesjonalną obsługę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w szyciu garniturów na miarę, możemy pochwalić się ogromną ilością zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług.

Szycie garniturów Warszawa – jak to wygląda?

Kupowanie garniturów wprost ze sklepowego wieszaka nie należy do skomplikowanych czynności – po wybraniu oraz przymierzeniu garnituru w sklepie, zazwyczaj wykonuje się niewielkie korekty krawieckie, po czym garnitur jest gotowy do ubrania.

Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja, kiedy decydujemy się na jego uszycie. Garnitury szyte na miarę powstają od podstaw, dlatego proces szycia składa się z kilku etapów (spotkań). Dzięki spotkaniom, na których odbywają się przymiarki, tworzymy idealnie dopasowany krój oraz rozmiar garnituru do sylwetki klienta.

Jak wygląda wizyta w Małej Szwalni?

Proces szycia garniturów w naszym salonie składa się z trzech spotkań, podczas których obdarzamy klienta wysokiej jakości obsługą oraz profesjonalnym doradztwem.

Pierwsze spotkanie

Pierwsze spotkanie trwa zazwyczaj około godziny, podczas której staramy się jak najlepiej poznać klienta. Pierwszym krokiem jest pozyskanie od klienta informacji, aby dowiedzieć się jakie są jego oczekiwania. Podczas krótkiego wywiadu dowiadujemy się na jaką okazje chce uszyć garnitur oraz jaki jest jego styl.

Kolejnym krokiem jest podjęcie wstępnej decyzji dotyczącej wyboru fasonu, tkaniny i wykończenia. Następnie ściągamy miarę z klienta i dobieramy wykrój najbardziej zbliżony do jego sylwetki.

Ostatnim krokiem jest naniesienie na krój poprawek uwzględniając zebrany pomiar i oczekiwania klienta.

Drugie spotkanie

Na drugie spotkanie zaprasza się klienta po około 3-4 tygodniach od pierwszego. Wtedy właśnie odbywa się pierwsza przymiarka, aby sprawdzić czy garnituru leży idealnie na sylwetce klienta. W razie potrzeby nanoszone są poprawki. Na tym spotkaniu również doradzamy w wyborze dodatków do garnituru.

Trzecie spotkanie

Trzecie spotkanie zazwyczaj jest tym ostatnim. Na tym spotkaniu odbywa się końcowa przymiarka, a także nanoszone są ewentualne poprawki. Następnie dochodzi do odbioru zamówienia.

Jaką metodą szyjemy?

Metoda, którą wykonujemy szycie garniturów w Małej Szwalni Warszawa to tzw. half canvas, czyli szycie na płótnie.

Podczas szycia wykorzystujemy materiały wiodących producentów tkanin, w tym: Carnet, Drago, Holland & Sherry, Harrisons of Edinburgh oraz Vitale Barberis Canonico.

Jak długo trwa szycie na miarę?

Kompletnie wykonanie projektu trwa około półtora miesiąca. Szycie garniturów na miarę to kilkuetapowy proces, który podzielony jest na trzy spotkania. Pierwsze przymiarki możliwe są po około 3-4 tygodniach od pierwszej wizyty.

Ile kosztuje garnitur na miarę?

Cena garnituru na miarę uzależniona jest od wyboru przez klienta tkaniny wierzchniej oraz podszewki. Szczegółowa kalkulacja sporządzana jest w naszym salonie podczas pierwszego spotkania.

Klient otrzyma szczegółowe informacje na temat cennika podczas pierwszego spotkania, jednakże większość szytych na miarę garniturów zaczyna się od 4200 zł.

Garnitur szyty na miarę – czy warto?

Garnitury szyte na miarę posiadają znacznie więcej zalet, niż te kupione ze sklepu. Przede wszystkim takie garnitury są doskonale dobrane do sylwetki, a co za tym idzie leżą na ciele zdecydowanie lepiej, niż gotowy produkt ze sklepu. Ponadto, klienci mają możliwość wyboru tkaniny wierzchniej, podszewki oraz rodzaju wykończenia. Pozwala na dobór najlepszego materiału i stworzenie unikatowej stylizacji.

Kolejną wielką zaletą garniturów szytych na miarę jest fakt, iż przy kolejnych zamówieniach nie ma potrzeby mierzenia się po raz kolejny, dzięki czemu klienci oszczędzają sporo czasu. Z takich rozwiązań korzysta wielu naszych stałych klientów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy stworzyć najlepsze rozwiązanie z dbałością o każdy, nawet najmniejszy, detal – dlatego uszyty na miarę garnitur oddajemy dopiero wtedy, kiedy zarówno my jaki i klient, jesteśmy zadowoleni z efektu końcowego.